Kredyt na dobry początek

Kredyt na dobry początek

Konta firmowe poszczególnych banków różnią się od siebie wysokością i rodzajem opłat. Aby wybrać najlepsze dla własnej firmy konto, musimy sprawdzić wykaz wszelkich opłat i solidnie przekalkulować miesięczne koszty. Konto biznesowe to także możliwość wzięcia kredytu, a również propozycje kredytowe wyglądają zupełnie inaczej w kolejnych bankach.

Wielu bankowych usługodawców oferuje kredyty „na start”, które można zaciągnąć za firmowym koncie już pierwszego dnia po założeniu konta. Wzięcie takiego kredytu jest o tyle wygodne, że często nie wymaga żadnych zaświadczeń i dowodów dotyczących zdolności kredytowej czy przedstawiania biznesplanu. Kilka tysięcy złotych możemy od banku niemal bez formalności lub np. na podstawie zwięzłej informacji odnośnie przewidywanych dochodów.

Kredyt, który możemy wziąć na samym początku działalności to dla wielu firm możliwość znacznie lepszego startu. Banki oferują różne kwoty, zwykle uzyskamy od pięciu do dziesięciu tysięcy złotych. Nie jest to kwota, która pokryje ważne potrzeby dużej firmy, spokojnie jednak wystarczy mniejszym przedsiębiorcom.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *